Święto Chleba Pasterskiego przed CH Szymonek Dwumilionowy bochenek Chleba Pasterskiego

Od 7 lat Piekarnia Szymonek -  Społem Zakopane wypieka Chleb Pasterski, który w 2009 r  został  uhonorowany prestiżową nagrodą „Marka Tatrzańska”. W sobotę 17 września wypieczony został 2 milionowy bochenek Chleba Pasterskiego! 

W tym dniu w sklepie Szymonek do godziny 13.00 prowadzona była sprzedaż promocyjnych chlebów. Każdy, kto zgodnie z regulaminem zakupił bochenek chleba, miał szansę na zdobycie głównej nagrody ufundowanej między innymi przez Firmę Komplet Polska oraz Damix - firm  będących partnerami handlowymi Piekarni Szymonek. Na przybywających do C.H. Szymonek klientów czekały liczne atrakcje zarówno handlowe jak i artystyczne.W trakcie trwania imprezy na scenie plenerowej  wystąpił Zespół Góralski działający przy Regionalnym Centrum Kultury w Zakopanem, który przygotował bardzo ciekawy i edukacyjny  program artystyczny. Dwukrotnie, mimo ulewnego deszczu, wystąpiła Orkiestra Dęta z Jurgowa z rewelacyjnym repertuarem. Dużym zainteresowaniem cieszyły sie przygotowane degustacje. Klienci mieli okazję  skosztować: doskonałych pierogów „Ruskich”, z „Kapustą i grzybami” oraz „Kartaczy” z firmy Mateo; Naturalnych, 100% soków "Sady  Wincenta” a także aromatycznej, smacznej herbaty Hyleys dostarczanej przez firmę JR. International Sp. z o.o.; Czekolad i dżemów  Marki Własnej Gama (uhonorowanej Laurem Klienta - Odkrycie 2016) , które swoją jakością nie ustępują  liderom na rynku. ZM Szubryt prezentowały proces wędzenia wędlin, a wybrane wyroby można też było degustować. Wędliny prosto z wędzarni  dostarczane były na stoisko wędliniarskie, gdzie cieszyły się dużym zainteresowaniem klientów.
Oczywiście wszędzie wszechobecny był Chleb Pasterski, który smarowany masłem polskim z Mlekovity i smalcem z firmy Kabanos, zyskał tylu amatorów, że trudno było nadążyć z jego krojeniem. 

Organizatorzy „Święta Chleba Pasterskiego” nie zapomnieli o najmłodszych. O godzinie 11.30 rozpoczęły się warsztaty dla dzieci pt. „Zabawa ciastem”. Grupa dzieci, w różnym przedziale wiekowym, przebrana w strój piekarski (fartuchy i czapki), najpierw zapoznała się z pracą w piekarni, a następnie przeszła do zajęć praktycznych! 
Ale była zabawa! Nasi milusińscy nauczyli się wyrabiać, formować i wypiekać wyroby piekarnicze, a to wszystko pod czujnym okiem kierownika piekarni Józefa Murzyna i najlepszych  zakopiańskich piekarzy z Piekarni Szymonek! Po godzinie 13.00 rozpoczęła się najbardziej emocjonująca część imprezy, a mianowicie rozdanie nagród! 

Dla klientów przygotowanych było 5 nagród pieniężnych, za:

Dodatkowo Organizatorzy przygotowali "Nagrodę Niespodziankę". 
Po rozdaniu głównych nagród odbyła się pełna emocji "licytacja paragonowa", której zwyciężczyni otrzymała Tablet Prestigio MultiPad 2 Pro Duo 7'. 

Pozostali klienci, którym tym razem szczęście nie dopisało, otrzymali nagrody pocieszenia.
Zwycięzcom nagrody wręczali: przybyły na imprezę V-ce Starosta Tatrzański – Jerzy Zacharko,  Prezes Zarządu Społem Zakopane - Józef Szwab, V-ce Prezes Zarządu – Teresa Gąsienica – Kołodziej, właściciele firmy Damix – Artur i Renata Zych oraz przedstawiciel firmy Komplet Polska – Maciej Ślusarek. 

Pomimo nie sprzyjającej pogody, uczestnikom dopisywały humory i wszyscy zapewniali, ze będą z nami przy kolejnych milionach !!! 
Podczas trwania Święta Chleba Pasterskiego w sobotę 17 września, na parkingu przy C. H. Szymonek odbywał się bezpłatny przegląd samochodów przeprowadzony przez fachowców z ProfiAuto i Moto Rybka Zakopane – w ramach akcji PitStop.

Organizator imprezy "Święto Chleba Pasterskiego" – Społem Zakopane  serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom, partnerom oraz sponsorom: firmie Komplet Polska, Domix, hurtowni Multipak, przedstawicielom firm: Mateo, Szubryt, Sady Wincenta, JR. International Sp. z o.o. herbaty Hyleys, firmie Kabanos, SM Mlekowita oraz Kompanii Piwowarskiej a także Orkiestrze Dętej z Jurgowa i Zespołowi Góralskiemu działającemu przy Centrum Edukacji Regionalnej w Zakopanem. 
Społem Zakopane przede wszystkim dziękuje wszystkim swoim Klientom.
To dzięki Wam i dla Was wypiekliśmy już ponad dwa miliony bochenków Chleba Pasterskiego.
Bądźcie z nami ! U nas ciągle coś się dzieje!


powrót